Komite for storviltprøven, 2019


 

Dato Kontor Standplass/oppskyting Oppskyting leder
19.06 Bodil Engum

Ole B Kjenstad

Arnstein Wagnhild

Ane Lisbet Nagelhus

Morten Fjerstad Lars Erik Almo
26.06 Sigbjørn Brønstad

Birger Håpnes

Torstein Bruvoll

Konrad Moum

Morten Hollås Atle Østborg
03.07 Svend H. Tømmerås

Oddleiv Mollan

Stig Granamo

Marius Rohde

Kåre Selliås Knut Berg
10.07 Ola Brede

Sigrid Berg

Vemund Gjertsen

Ole Morten Bergsmo

Øyvind Pettersen Berg Lars Erik Almo
17.07 Bodil Engum

Ole B Kjenstad

Geir Skaug Brønstad

Ole Jørgen Kjensteberg

Jon Ole Brønstad Atle Østborg
24.07 Sigbjørn Brønstad

Birger Håpnes

Ole Bjørn Klevmo

Geir Inge Klevmo

Erik Belbo Knut Berg
31.07 Svend H. Tømmerås

Oddleiv Mollan

Stig Granamo

Heidi Rohde

Kåre Selliås Lars Erik Almo
07.08 Ola Brede

Sigrid Berg

Arnstein Wagnhild

Dag Erik Kjensteberg

Morten Fjerstad Atle Østborg
14.08 Bodil Engum

Ole B Kjenstad

Torstein Bruvoll

Konrad Moum

Morten Hollås Knut Berg
21.08 Sigbjørn Brønstad

Birger Håpnes

Heidi Rohde

Ole Jørgen Kjensteberg

Stein  Erik Graven Lars Erik Almo
28.08 Svend H. Tømmerås

Oddleiv Mollan

Vemund Gjertsen

Ole Morten Bergsmo

Øyvind Pettersen Berg Atle Østborg
04.09 Ola Brede

Sigrid Berg

Geir Skaug Brønstad

Dag Erik Kjensteberg

Jon Ole Brønstad Knut Berg
11.09 Bodil Engum

Ole B Kjenstad

Ole Bjørn Klevmo

Geir Inge Klevmo

Erik Belbo Lars Erik Almo
14.09 (lørdag) Sigbjørn Brønstad

Birger Håpnes

Stig Granamo

Ane Lisbet Nagelhus

Stein  Erik Graven Atle Østborg

Ønsker du skrive ut oversikten kan du trykke her Komite for storviltprøven 2019

Merk følgende:

  • Hvis oppsatt dato ikke passer for deg, vennligst bytt med noen andre på listen!!
  • Oppmøte på skytebanen på onsdager er kl 17:30. Lørdag 16.09 er oppmøte kl 09:30
  • Oppgjort regnskap leveres Hilde Kolås på SMN regnskapshuset (Gilstadbygget) etter hver skyting. Husk oppgjørsark!
  • Husk å heise flagg minimum 30 minutter før skyting!
  • TA VARE PÅ SIKKERHETEN!

 

Lykke til!

Hilsen styret i Snåsa skytterlag